Strefa katalogów z gadżetami reklamowymi

Sprawdź, jakie produkty możemy Ci zaoferować. Obejrzyj katalogi.

 

Zapytaj o ofertę

Zapraszany do oglądania zapoznania się z produktami z katalogów

Poniżej znajdują się katalogi z produktami, gadżetami reklamowymi. Klikając w nie można pobrać odpowiednie katalogi w formacie PDF lub online.

Kontakt

Zgoda na przetrwarzanie danych

Pytania dotyczące zamówień

Jak złożyć zamówienie?

Prosimy o wysłanie wiadomości mailowej lub kontaktu telefonicznego.

Jaki jest koszt realizacji?

Ceny są podane w katalogach, do tych cen w katalogach należy doliczyć  23% podatku VAT. Jeśli cena nie znajduje się w katalogu, prosimy o kontakt o wycenę. Przy większych ilościach zamówionych sztuk oferujemy rabaty.

Jakie dodatkowe gadżety mogą pomóc w promocji firmy?

Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działasz i w jakim celu chcesz wykorzystywać dane gadżety reklamowe.

Materiały dodatkowe dobieramy indywidualnie do potrzeb danego klienta czy specyfiki branży. Poza standardowymi gadżetami oferujemy cały szereg nietypowych, kreatywnych produktów. Przykładami mogą być długopisy w kształcie strzykawek przeznaczone dla koncernów farmaceutycznych lub też ołówki ciesielskie, calówki, smycze z miarkami, które będą ciekawym i praktycznym dodatkiem w branżach budowlanych.

Gadżety reklamowe powinny być przede wszystkim skorelowane do specyfiki danej firmy. Posiadamy szerokie portfolio współpracy i ogromne doświadczenie, więc zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestii dodatkowych materiałów reklamowych do tych, które już posiadasz.

Czy realizujecie znakowanie na odzieży, która nie jest kupiona u was?

Oczywiście! Wykonujemy profesjonalne usługi znakowania również na powierzonej odzieży. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Jaki jest termin realizacji zamówień?

Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w 1-3 dni roboczych. Na trudniejsze zlecenia potrzebujemy kilka dni więcej.

Czy robicie także projekty graficzne?

Tak, jak najbardziej, jednak w znaczeniu podstawowych projektów, np. rozmieszczenia grafik na projekcie. Nie wykonujemy całej identyfikacji wizualnej marki, natomiast jeśli ktoś nie posiada loga czy swojego sloganu, to taką podstawową pracę na dobry początek działalności firmy jesteśmy w stanie wykonać.

Najważniejszym zadaniem projektowym z naszej strony, które wykonujemy za każdym razem, to odpowiednia adaptacja grafiki do potrzeb technologii druku.

(32) 49 44 627

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny?

Zadzwoń do nas!