Kontakt

Poszukujesz firmy, która zadba o pozytywny wizerunek Twojej marki?
Postaw na doświadczonych specjalistów w kwestii znakowania odzieży

i produkcji gadżetów reklamowych! Skontaktuj się z nami,

a zapewnimy Ci fachowe doradztwo i najwyższą jakość obsługi.

 

Numer stacjonarny
Numer komórkowy
Adres e-mail
Dane adresowe

APB Piotr Borowik
ul. Rolna 43AC
40-555 Katowice

Dane do faktury

APB Piotr Borowik
ul. Stara Kłodnicka 56/4
40-701 Katowice
NIP: 9542236117

Odwiedź nas na

Facebook
LinkedIn

Kontakt

Zgoda na przetrwarzanie danych

Pytania i odpowiedzi

Czy pomagacie w doborze odzieży do specyfiki wykonywanej pracy?

Oczywiście, zapewniamy kompleksowe doradztwo na każdym etapie!

W branży działamy już od wielu lat, więc doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny bywa odpowiedni dobór gadżetów reklamowych i odzieży do specyfiki branży czy nawet pojedynczego przedsięwzięcia, podczas którego chcemy zapaść w pamięci naszych klientów. Inne gadżety sprawdzą się na targach (najczęściej będą to przedmioty drobne), a inne w lokalu przedsiębiorstwa czy bardziej oficjalnych sytuacjach. Służmy dobrą radą zawsze, gdy zachodzi taka potrzeba. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że doradzamy kompleksowo, nie tylko pod kątem doboru gadżetów, ale też samej technologii wykonania. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie w zależności od specyfiki pracy czy celu reklamowego, budżetu danej firmy, częstotliwości prania i użytkowania danego materiału, a także warunków, w jakich będzie on wykorzystywany.

Jaka jest jakość znakowanych produktów i co wpływa na trwałość znakowania?

Jakość samego znakowania zależna jest od wykorzystanej technologii. Zawsze jeszcze przed podjęciem współpracy pytamy zainteresowane firmy o warunki, w jakich dana odzież czy produkty reklamowe będą wykorzystywane. Jeżeli odzież ma być noszona, a jednocześnie prana bardzo często, to wybierzemy technologię, która pozwoli zachować możliwie najwyższą trwałość znakowania. Na to, czy nadruk będzie służył nam długi czas wpływa m.in. temperatura prania. Jeżeli klient wyraża taką chęć, to zawsze z przyjemnością informujemy o najbardziej optymalnych metodach czyszczenia odzieży, które pozwolą zachować jej estetyczny wygląd na jak najdłuższy czas.

Z kolei jeśli mowa o samych produktach, to oczywiście ich jakość może się różnić w przypadku odzieży czystej, którą sami oferujemy, a takiej, która jest nam powierzana. Odzież czysta, którą posiadamy do dyspozycji pochodzi od sprawdzonych producentów, zapewniających przyjemny, wygodny materiał oraz jego wysoką jakość.

Jakie dodatkowe gadżety mogą pomóc w promocji firmy?

Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działasz i w jakim celu chcesz wykorzystywać dane gadżety reklamowe.

Materiały dodatkowe dobieramy indywidualnie do potrzeb danego klienta czy specyfiki branży. Poza standardowymi gadżetami oferujemy cały szereg nietypowych, kreatywnych produktów. Przykładami mogą być długopisy w kształcie strzykawek przeznaczone dla koncernów farmaceutycznych lub też ołówki ciesielskie, calówki, smycze z miarkami, które będą ciekawym i praktycznym dodatkiem w branżach budowlanych. 

Gadżety reklamowe powinny być przede wszystkim skorelowane do specyfiki danej firmy. Posiadamy szerokie portfolio współpracy i ogromne doświadczenie, więc zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestii dodatkowych materiałów reklamowych do tych, które już posiadasz.

Czy realizujecie znakowanie na odzieży, która nie jest kupiona u was?

Oczywiście! Wykonujemy profesjonalne usługi znakowania również na powierzonej odzieży. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu. 

Co możecie zaproponować na targi?

Wiele zależy od specyfiki samej branży, jednak w promocji podczas targów polecalibyśmy produkty drobne, jak słodycze, wizytówki, notatniki, smycze, długopisy i tego typu lekkie, poręczne materiały.

Realizujemy również drukowane materiały reklamowe, np. biuwary, notesy, kalendarze czy foldery. Zajmujemy się nie tylko samym wykonawstwem, ale również projektowaniem w znaczeniu odpowiedniego rozmieszczenia grafiki na produkcie. 

Czy robicie także projekty graficzne?

Tak, jak najbardziej, jednak w znaczeniu podstawowych projektów, np. rozmieszczenia grafik na projekcie. Nie wykonujemy całej identyfikacji wizualnej marki, natomiast jeśli ktoś nie posiada loga czy swojego sloganu, to taką podstawową pracę na dobry początek działalności firmy jesteśmy w stanie wykonać.

Najważniejszym zadaniem projektowym z naszej strony, które wykonujemy za każdym razem, to odpowiednia adaptacja grafiki do potrzeb technologii druku.