Poznaj nas bliżej

Ponad 20 lat doświadczenia w branży odzieży reklamowej,

a 17 samego funkcjonowania firmy. Poznaj naszą historię.

 

Sprawdź ofertę

Tak się zaczęło…

Branża odzieżowa towarzyszy nam tak naprawdę od przełomu wieku XX i XXI, kiedy dzisiejszy założyciel firmy dopiero co ukończył naukę na uczelni wyższej. W tym czasie w kraju mieliśmy do czynienia z dużą recesją i to do jego zadań należało takie podejście do tematu przebranżowienia firmy, w której wówczas pracował, by nie podzielić losu innych przedsiębiorstw, niebędących w stanie przetrwać kryzysu gospodarczego. Już wtedy wykazał się dużą kreatywnością na niecodzienne wykorzystanie odzieży, które niedługo później zamieniło się w pasję i jego własny biznes. 

W obecnej formie firma APB funkcjonuje już od 2004 roku, nieustannie poszerzając swój asortyment, kwalifikacje zespołu i zakres wykonywanych usług. Niezmiennie charakteryzujemy się dużą elastycznością w podejściu do klienta i jeszcze większą kreatywnością. Każdego dnia nasze głowy wypełniają setki pomysłów na nietypowe, zapadające w pamięć gadżety reklamowe, które pomagają budować rozpoznawalność wielu marek – w Polsce i w Europie. 

Działamy w całej Polsce, ale nie tylko…

Mimo że lokalizacja naszej firmy znajduje się na Śląsku, to zasięg naszej działalności jest ogólnopolski, a nawet międzynarodowy. Nie zamykamy się na nowe – wręcz przeciwnie! Uwielbiamy podejmować nowe wyzwania. 

Do tej pory realizowaliśmy zlecenia m.in. dla klientów z poniższych krajów:  

  • Holandia,
  • Ukraina,
  • Turcja,
  • Niemcy,
  • Wielka Brytania,
  • Szwecja,
  • Norwegia. 

Kompleksowa obsługa

Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o poszukiwanie kilku różnych specjalistów w realizacji jednego zlecenia. U nas stworzysz własny projekt, zrealizujesz znakowaną odzież, a także dodatkowe materiały reklamowe czy drukowane. Służymy dobrą radą od początku, aż do samego końca. 

Stały kontakt z klientem

Nie ma mowy, że z nami będzie brakowało Ci jakiejkolwiek informacji odnośnie przebiegu Twojego zlecenia. Komunikacja i dobre relacje z klientem to nadrzędne wartości naszego biznesu. Pozostajemy w stałym kontakcie z wszystkimi naszymi kontrahentami, oferując wsparcie i doradztwo, kiedy tylko tego potrzebują. 

Fachowe doradztwo

Nie musisz być znawcą w temacie znakowania odzieży czy gadżetów reklamowych. Nie jest to konieczne, abyś rozróżniał poszczególne technologie wykonania. Od tego jesteśmy my. Dobierzemy odpowiednią technikę nadruku, właściwe materiały i adekwatny projekt tak, abyś Ty mógł się cieszyć wyłącznie niesamowitymi rezultatami. 

Sprawdzeni dostawcy i produkty

Współpracujemy z wieloma dostawcami oraz podwykonawcami w celu realizacji niestandardowych zamówień. Nasi kontrahenci to firmy z długim stażem na rynku i bogatym doświadczeniem. Decydując się na nasze usługi możesz liczyć na najwyższą jakość towaru i wykonawstwa na każdym etapie. 

Znajomość wielu technologii

Operujemy specjalistyczną wiedzą popartą doskonałą znajomością wielu różnych technologii znakowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najlepszą możliwą metodę do specyfiki branży, celu promocyjnego przedsiębiorstwa i potrzeb oraz budżetu klienta. 

Własny park maszynowy

Znakowanie wykonujemy we własnej siedzibie, dysponując specjalistycznym zapleczem technicznym i wykorzystując nowoczesne urządzenia i metody znakowania. Pozwala to na wysoką jakość realizacji, przy zachowaniu możliwie najkrótszych terminów. 

Indywidualne projekty

Do każdego pojedynczego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że proponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb każdego biznesu. Wierzymy przede wszystkim w unikalne, dopasowane do specyfiki danej branży projekty. 

Krótkie czasy realizacji

Terminy realizacji różnych zleceń różnią się od siebie przede wszystkim w zależności od powierzonego nam nakładu, ale też rodzaju projektu. Mimo to zachowujemy możliwe najkrótsze, konkurencyjne terminy wykonawstwa znakowanej odzieży i gadżetów reklamowych. 

Nietypowe realizacje

Nawet jeśli w naszej katalogowej ofercie nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, to nic nie stoi na przeszkodzie, by sprostać Twoim wymaganiom. Współpraca z wieloma innymi przedsiębiorstwami pozwala nam zrealizować każdy niestandardowy projekt. 

Znajomość branży odzieżowej

Branżę odzieżową znamy od podszewki, pracując z tekstyliami od ponad dwóch dekad. Rozumiemy specyfikę każdego materiału, co pozwala nam na precyzyjny i adekwatny dobór technologii znakowania do danej tekstury oraz struktury. 

Zadowoleni Klienci

Współpraca z ABP i z Pane Piotrem przebiega bardzo sprawnie i przyjemnie. Pan Piotr ma spore doświadczenie w branży i bardzo duże możliwości wyboru produktów oraz ich znakowania. Produkty nadają się do długiej eksploatacji i co najważniejsze, odbiorcy są zadowoleni! Polecam współpracę z APB.

Leoart Pracownia Grafiki

Z pełnym zaufaniem powierzam Panu Piotrowi odzież oraz nawet kosztowne gadżety celem wykonania nadruków. Nigdy mnie nie zawiódł w sprawie precyzyjnego wykonania zdobień.

Poligrafia Śląsk