Realizacje dla naszych klientów

Koszulki? Kubki? Krówki reklamowe? Smycze, opaski, torby?
Nic trudnego! W rzeczywistości nasze możliwości są znacznie większe.

Skontaktuj się z nami

Różne produkty, na różne okazje

Podczas wielu lat pracy z materiałami reklamowymi przez nasze zaplecze techniczne przeszło tysiące najróżniejszych projektów z setek zupełnie odmiennych od siebie branż. Mieliśmy do czynienia ze zleceniami większymi, mniejszymi, lekkimi w realizacji, ale też tymi, które stanowiły dla nas niemałe wyzwanie. I te ostatnie doceniamy najbardziej, ponieważ to dzięki nim nieustannie poszerzamy nasze kompetencje i rozwijamy kreatywność.

Długi staż pracy ukształtował nie tylko stabilną pozycję na rynku, ale przede wszystkim głowy pełne pomysłów. To za ich sprawą jesteśmy w stanie nieustannie proponować naszym klientom najciekawsze rozwiązania, szyte na miarę potrzeb ich branży.

Możliwości kreatywnych gadżetów reklamowych stoją przed Tobą otworem! Długopisy w kształcie strzykawek dla przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego, smycze z miarkami dla firm budowlanych, wielorazowe torby z bawełny czy lnu z ciekawym nadrukiem na targi ekologiczne, a nawet mini apteczki, bandażyki, plasterki czy maseczki w czasach, gdy dbałość o odporność i nasze zdrowie jest priorytetowa. A to jedynie niewielki zalążek projektów, które jesteśmy w stanie zrealizować.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się sam na zdjęciach poniżej! 

 

Kilka ujęć naszych realizacji

R

Dla firm jako gadżety promocyjne

  • Długopisy, breloki, smycze
  • Torby bawełniane, plecaki, nerki
  • Pendrive’y, miarki, akcesoria
R

Z okazji targów i innych wydarzeń

  • Słodycze, przekąski, krówki
  • Bidony, kubki termiczne
  • Teczki, broszury, artykuły biurowe
R

Jako element brandu firmy

  • Krawaty, marynarki, koszule
  • Czapki, t-shirty, plecaki, torby
  • Notatniki, foldery, biuwary

Co zyskali nasi Klienci?

Rozpoznawalność marki

Brandowane długopisy, notatniki, drobne loga na odzieży naszych pracowników… Wydają się być tylko detalami, jednak w rzeczywistości wpływają na rozpoznawalność firm. Podświadomie zapadają w pamięć odbiorców, dzięki czemu dana marka staje im się bliższa.

Pozytywne doświadczenia z marką

Czy istnieje ktoś, kto nie ucieszyłby się z upominku w postaci smacznej krówki w promiennym, kolorowym opakowaniu? Nasi kontrahenci niejednokrotnie dostrzegali uśmiech na twarzach swoich własnych klientów, wywołany kreatywnymi gadżetami reklamowymi.

Przewaga konkurencyjna

W obecnych czasach ogromnej konkurencji w wielu branżach, najważniejsze to się wyróżnić. Nic tak nie buduje przewagi konkurencyjnej, jak kreatywny gadżet, który pozostanie w pamięci klientów na dłużej. 

Produkt wysokiej jakości

Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, poparte latami doświadczenia w branży. Wiemy, że skuteczność przekazu reklamowego zależna jest przede wszystkim od jego jakości. I taką też wysoką jakość oferujemy w produkowanych przez nas materiałach. 

Zadowoleni Klienci

Współpraca z ABP i z Piotrem przebiega bardzo sprawnie i przyjemnie. Piotr ma spore doświadczenie w branży i bardzo duże możliwości wyboru produktów oraz ich znakowania. Produkty nadają się do długiej eksploatacji i co najważniejsze, odbiorcy są zadowoleni! Polecam współpracę z Piotrem.

Leoart Pracownia Grafiki

Na jakie okazje nadają się nasze gadżety?

Festyny i festiwale

Charakterystyczne, kolorowe opaski to must have każdego festiwalu! 

Wydarzenia promocyjne

Zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki gadżetom zapadającym w pamięć klientów.

Wyposażenie firm

Identyfikacja marki to nie tylko logo. Zadbaj o brandowaną odzież w Twojej firmie.

Akcje promocyjne

Gadżety reklamowe wzmacniają przekaz każdej akcji marketingowej. 

Prezenty firmowe

Nic tak nie wyróżnia marki w oczach klientów, jak przemyślane firmowe gifty.

Na święta i uroczystości

Święta to idealny czas, aby podarować kontrahentom wyjątkowy upominek.